Go to content
AKTUÁLNĚ V KURZU
Středa 09. 12. 2020 19:00 (délka 135 minut)

Webinář – Jak my vidíme rok 2021 na finančních trzích, především v USA

Týpek
Filip Kejla
investiční stratég
petr_novotny
Petr Novotný
zakladatel investicniweb.cz

Jak vidíme rok 2021 na finančních trzích, především v USA? Jaký očekáváme vývoj, jaký může být dopad zvolení nového prezidenta Joea Bidena na jednotlivé sektory? To a mnoho dalších témat, která ještě budeme aktualizovat, probereme s Petrem Novotným, zakladatelem portálu investičníweb.cz.
Petr má za sebou 12 let investiční praxe na pozicích licencovaného burzovního makléře a privátního bankéře u společností Eastbrokers, Merrill Lynch, Citibank a HVB Bank. Dramaturg a moderátor pořadů Investorský magazín na O2 TV a Byznys index Petra Novotného na Televizi Seznam. Je spoluzakladatelem fondů soukromého kapitálu ČPF, Česko-slovenský půdní fond a Longevitytech.fund.Jaká témata (také) rozebereme?
  • Jak se může změnit akciový trh (především v USA) s novým americkým prezidentem? Jaké jsou úlohy a vliv Kongresu na finanční trhy? A co čekat za Joea Bidena v oblasti obchodních vztahů s Čínou?

  • Jak vidíme vývoj na finančních trzích a další vývoj koronavirové krize? Nabídneme detailní makro – i mikro – pohled na věc.

  • Dva firemní favorité v různých odvětvích pro rok 2021 – detailní rozbor. Ukážeme vám postup při vybírání jednotlivých akcií z hlediska fundamentů i technické analýzy a upozorníme na další faktory, které sledovat, než vstoupíte do konkrétní pozice.

  • Podrobnější pohled na nováčky na trhu s IPO především Airbnb (Wish, DoorDash, Affirm).

  • Jaké budou vaše i naše cíle pro rok 2021?

Webinář již není možné zakoupit
webinar_db7db4ab